Navigation + (1.1.13) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Refresh
jv: Anyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Color
jv: Kelir
