Navigation + (1.1.14) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: None
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་
