Navigation + (1.1.15) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Refresh
ca: Refresca

en: Configure
ca: Configura

en: Remove file
ca: Esborra el fitxer

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Plugin ID
ca: ID del connector
