Navigation + (1.1.15) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: None
hu: Nincs

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Remove file
hu: Fájl eltávolítása

en: Mode
hu: Mód

en: Colors
hu: Színek

en: Color
hu: Szín

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: KB
hu: kB

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Highlight color
hu: Kiemelés szine

en: Discard changes?
hu: Változások eldobása?

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Save colors
hu: Színek mentése
