Navigation + (1.1.18) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Refresh
id: Segarkan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Color
id: Warna

en: Loading...
id: Memuat...

en: Discard changes
id: Membuang perubahan

en: Plugin ID
id: ID Plugin
