Navigation + (1.1.18) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Color
ml: നിറം

en: MB
ml: എംബി

en: KB
ml: കെ.ബി.
