Navigation + (1.1.18) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Color
my: အရောင်

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: KB
my: ကီလိုဘိုက်
