Navigation + (1.1.18) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Mode
nn: Modus

en: Color
nn: Farge
