Navigation + (1.1.18) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Configure
ro: Configurează

en: Mode
ro: Mod

en: Color
ro: Culoare

en: MB
ro: MO

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări

en: Discard changes?
ro: Renunțați la modificări?

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
