Navigation + (1.1.2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Configure
ja: 設定

en: Remove file
ja: ファイルを除去

en: Mode
ja: モード

en: GB
ja: イギリス

en: Color
ja: 色

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Discard changes
ja: 変更を破棄

en: Discard changes?
ja: 変更を破棄しますか？

en: Plugin ID
ja: プラグインID
