Navigation + (1.1.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Color
th: สี

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Discard changes
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง

en: Discard changes?
th: ยกเลิกการเปลี่ยนแปลง ?
