Navigation + (1.1.20) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Color
ka: ფერი

en: Loading...
ka: იტვირთება...
