Navigation + (1.1.20) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Refresh
oc: Refresca

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Mode
oc: Mòde

en: MB
oc: Mo

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: KB
oc: Ko
