Navigation + (1.1.21) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Refresh
he: ריענון

en: Configure
he: הגדרות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Colors
he: צבעים

en: Color
he: צבע

en: Loading...
he: טוען...

en: KB
he: ק"ב

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Discard changes?
he: למחוק את השינויים?
