Navigation + (1.1.21) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Colors
mr: रंग

en: Color
mr: रंग
