Navigation + (1.1.21) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Remove file
vi: Xóa tập tin

en: Mode
vi: Chế độ

en: Color
vi: Màu sắc

en: Loading...
vi: Đang nạp...
