Navigation + (1.1.22) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Color
gu: રંગ

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: KB
gu: કીલો બાઈટ
