Navigation + (1.1.23) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: ID
fa: هویت

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Mode
fa: سبک

en: Color
fa: رنگ

en: MB
fa: مگابایت

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Discard changes?
fa: صرف نظر از تغییرات؟

en: Drop files here to upload
fa: پرونده ها را به اینجا بیادازید تا رفع گردند.

en: Server responded with {{statusCode}} code.
fa: خادم با شفر {{statusCode}}  جواب داد.
