Navigation + (1.1.24) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: History
da: Historik

en: Refresh
da: Opdatér

en: Configure
da: Konfigurér

en: Remove file
da: Fjern fil

en: Mode
da: Tilstand

en: Colors
da: Farver

en: GB
da: Storbritanien

en: Color
da: Farve

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Loading...
da: Indlæser...

en: KB
da: kB

en: Discard changes
da: Fortryd ændringer

en: You have unsaved changes.
da: Du har ændringer, som ikke er blevet gemt.

en: Discard changes?
da: Fortryd ændringer?
