Navigation + (1.1.25) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: History
eu: Historia

en: Refresh
eu: Berritu

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Mode
eu: Modoa

en: Color
eu: Kolore

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.
