Navigation + (1.1.26) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Save
fil: Pangalagaan

en: History
fil: Kasaysayan

en: Configure
fil: Ayusin
