Navigation + (1.1.26) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: History
ps: تاريخ

en: Refresh
ps: تاندول

en: ID
ps: پېژند

en: Configure
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ
