Navigation + (1.1.27) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: History
am: ታሪክ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Color
am: ቀለም
