Navigation + (1.1.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Configure
ast: Configurar

en: Mode
ast: Mou
