Navigation + (1.1.4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Mode
lt: Būdas

en: Color
lt: Spalva

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
