Navigation + (1.1.4) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Refresh
sl: Osveži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Mode
sl: Način

en: Color
sl: Barva

en: Loading...
sl: Nalagam ...
