Navigation + (1.1.5) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Remove file
be: Выдаліць файл

en: Mode
be: Лад

en: Color
be: Колер

en: MB
be: МБ

en: KB
be: КБ
