Navigation + (1.1.6) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Remove file
lv: Aizvākt failu

en: Mode
lv: Režīms

en: Colors
lv: Krāsas

en: Color
lv: Krāsa

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...
