Navigation + (1.1.7) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: MB
dz: ཨེམ་བི་

en: KB
dz: ཀེ་བི།
