Navigation + (1.1.7) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Mode
hr: Režim

en: Color
hr: Boja
