Navigation + (1.1.7) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Refresh
uk: Оновити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Remove file
uk: Видалити файл

en: Mode
uk: Режим

en: Colors
uk: Кольори

en: GB
uk: ГБ

en: Color
uk: Колір

en: Invalid file
uk: Неправильний файл

en: MB
uk: MБ

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: KB
uk: КБ

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Highlight color
uk: Колір виділення

en: TB
uk: ТБ

en: Discard changes?
uk: Відхилити зміни?

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
