Navigation + (1.1.8) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Color
sq: Ngjyra
