Navigation + (1.1.9) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Color
eo: Koloro
