Navigation + (1.1.9) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Configure
kk: Баптау

en: Mode
kk: күй

en: Color
kk: Түс

en: KB
kk: Кб
