Navigation + (1.1.9) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Refresh
nl: Verversen

en: Configure
nl: Instellen

en: Remove file
nl: Verwijder bestand

en: Mode
nl: Modus

en: Colors
nl: Kleuren

en: GB
nl: Groot-Britannië

en: Color
nl: Kleur

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Discard changes
nl: Wijzigingen verwerpen

en: Discard changes?
nl: Wijzigingen ongedaan maken?

en: Drop files here to upload
nl: Sleep bestanden hierheen om te uploaden

en: Main color
nl: Hoofdkleur

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID

en: File is too big ({{filesize}}MiB). Max filesize: {{maxFilesize}}MiB.
nl: Bestand is te groot ({{filesize}}MB). Maximale bestandsgrootte: {{maxFilesize}}MB.

en: Cancel upload
nl: Upload annuleren
