Navigation + (2.1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Mode
pl: Tryb

en: Colors
pl: Kolory

en: GB
pl: Wielka Brytania

en: Color
pl: Kolor

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Highlight color
pl: Kolor wyróżnienia

en: Discard changes?
pl: Porzucić zmiany?

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
