Navigation + (2.2.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: History
mn: Түүх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Mode
mn: Горим

en: Color
mn: Өнгө

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: KB
mn: КБ
