Navigation + (2.2.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: History
ur: ہسٹری

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Color
ur: رنگ

en: MB
ur: میگا بائٹ

en: KB
ur: کلو بائٹ
