Navigation + (2.2.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: History
os: Истори

en: Refresh
os: Сног кæн
