Navigation + (2.3.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: History
el: Ιστορικό

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Mode
el: Τρόπος

en: Color
el: Χρώμα

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.
