Navigation + (2.3.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Mode
ug: مودېل

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Color
ug: رەڭ
