Navigation + (2.3.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: History
az: Tarix

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Mode
az: Rejim

en: Color
az: Rəng

en: Show All
az: Hamısını göstər

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: You have unsaved changes.
az: Yadda saxlanmamış dəyişiklikləriniz var.
