Navigation + (2.3.3) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: None
ms: Tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: History
ms: Sejarah

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Mode
ms: Mod

en: Color
ms: Warna

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...
