Navigation + (2.3.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: History
gl: Historial

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Configure
gl: Configurar

en: Mode
gl: Modo

en: Colors
gl: Cores

en: Color
gl: Cor

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Show All
gl: Amosar Todos
