Navigation + (2.3.4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: History
ta: வரலாறு

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Color
ta: நிறம்
