Navigation + (2.3.4) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Күүcедирилер

en: Save
ky: Шыгжаары

en: History
ky: Төөгү

en: MB
ky: МБ

en: KB
ky: КБ
