Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: About
br: Diwar-benn
