Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Attachment
cy: Atodiad

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: To
cy: I

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Apply
cy: Ceisio

en: Select
cy: Dewis

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
