Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: To
kk: Қайда

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Messages
kk: Хаттар

en: Deleted
kk: Жойылған
