Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Move
lt: Perkelti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Inbox
lt: Gauta

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Iki

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Messages
lt: Žinutės

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: types
lt: tipai

en: About
lt: Apie

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Starred
lt: Žvaigždės

en: Thread ID
lt: Temos ID

en: Autocomplete (Tags style)
lt: Automatiškai pasibaigiantis (Raktažodžių stilius)

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Sort settings
lt: Rikiavimo nustatymai
